X

آشنایی با انواع یراق آلات پارتیشن + لیست قیمت

09123322519 مشاوره فروش
یراق پارتیشن اداری و خانگی

پارتیشن یکی از بهترین تجهیزات برای جداسازی فضاهای مختلف از یکدیگر است. یراق آلات یکی از مهمترین اجزای مورد استفاده در پارتیشن شیشه ای است. در ادامه شما را با انواع یراق آلات مورد استفاده در پارتیشن شیشه ای آشنا می سازیم. همچنین برای خرید این یراق آلات می توانید با یراق کالا تماس بگیرید.

یراق کالا
یراق کالا

پارتیشن ها یکی از جدیدترین تجهیزات برای جداسازی و تفکیک فضا در ساختمان ها هستند. این محصولات در مدلهای خانگی و اداری در بازار موجود هستند. از محبوب ترین مدل پارتیشن، می توان به پارتیشن شیشه ای اشاره نمود. یراق آلات پارتیشن شیشه ای در کیفیت این محصولات و همچنین زیبایی آنها بسیار تاثیر گذار هستند.

یراق آلات پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای یکی از جدیدترین و لوکس ترین مدل پارتیشن مورد استفاده در ساختمان ها می باشد. این پارتیشن ها با استفاده از شیشه و یراق آلات ساخته و تولید می شوند. از پارتیشن های شیشه ای در منازل و ادارات استفاده می شود. یکی از پرکاربردترین نوع استفاده از این پارتیشن ها در منازل، استفاده به عنوان کابین دوش شیشه ای است.

حمام شیشه ای ترکیبی از یراق ها، اتصالات و پروفیل آلومینیوم است. یراق پارتیشن تاثیر بسزایی بر روی کیفیت و مقاومت این محصولات دارد. در ادامه شما را با انواع یراق مورد استفاده در پارتیشن ها آشنا می سازیم. برای خرید انواع یراق پارتیشن شیشه ای می توانید با مجموعه یراق کالا تماس بگیرید.

انواع یراق مورد استفاده در پارتیشن شیشه ای

برای نصب و استفاده از پارتیشن شیشه ای به یراق های باکیفیت نیاز است. از مهم ترین مواردی که در هنگام خرید یراق پارتیشن باید به آن دقت نمایید، کیفیت یراق پارتیشن است. اگر از محصولات با کیفیت بازار استفاده نکنید بعد از مدتی استفاده از یراق به مرور دچار خرابی و زنگ زدگی می‌شود.

از انواع یراق مورد استفاده در پارتیشن های شیشه ای می توان به چسب های مخصوص یو وی، آهن کشی، لولا به منظور نصب پارتیشن ها، استوپ، دستگیره پارتیشنی و فریم اشاره نمود. پارتیشن های ریلی نصب به انواع دیگر پارتیشن به یراق آلات بیشتری نیاز دارند. از مهم ترین یراق آلات پارتیشن شیشه ای می توان به این موارد اشاره نمود:

  • دستگیره
  • قفل
  • فریم
  • لولا
  • استوپ
  • چسب یو وی
  • آهن کشی

دستگیره پارتیشن شیشه ای

دستگیره یکی از مهم ترین یراق آلات مورد استفاده در پارتیشن ها و همچنین درب ها هستند. دستگیره ها علاوه بر تاثیر مثبتی که بر روی کیفیت درب می گذارند بر روی زیبا آن ها نیز تاثیرگذار هستند. 

دستگیره یکی از مهمترین یراق هایی است که در زمان استفاده از پارتیشن وجود آن ضروری است. وجود دستگیره در پارتیشن های شیشه ای علاوه بر آسان نمودن استفاده از پارتیشن موجب افزایش زیبایی پارتیشن ها هم میشود. دستگیره های مورد استفاده در پارتیشن ها دارای تنوع بسیار بالایی هستند. از محبوب ترین مدلها و برندهای دستگیره مورد استفاده در پارتیشن ها می توان به دستگیره فرودگاهی، دستگیره مرونی، دستگیره نوا، دستگیره مرونی فرما، دستگیره واچر، دستگیره دورما اشاره نمود.

قفل پارتیشن شیشه ای

از دیگر یراق آلات مهم در پارتیشن ها قفل است. قفل ها از مهم ترین یراق های مورد استفاده در درب ها نیز به شمار می روند که در ایجاد امنیت و حریم خصوصی بسیار مورد اهمیت می باشند. عده زیادی استفاده از قفل را برای پارتیشن ضروری نمی دانند اما بهتر است برای مکان هایی مانند اتاق جلسات، حمام شیشه ای و یا دیگر مکان هایی که نیاز به حریم خصوصی دارند حتما از قفل بر روی پارتیشن استفاده نمایید.

برای خرید انواع یراق آلات پارتیشن شیشه ای با مجموعه یراق کالا تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید