مرکز فروش دستگیره کابینت در تهران

09123322519 مشاوره فروش
مرکز فروش دستگیره کابینت در تهران

برای خرید دستگیره کابینت با قیمت بسیار مناسب با فروشگاه یراق کالا، مرکز فروش دستگیره کابینت در تهران تماس بگیرید. در این مرکز فروش جدیدترین محصولات بازار به صورت عمده و تکی قابل فروش است.

یراق کالا
یراق کالا

دستگیره کابینت از مهمترین یراق های نصب شده بر روی کابینت هاست، اگر قصد دارید جدیدترین مدلهای دستگیره کابینت را با قیمت مناسب خریداری نمایید، توصیه می کنیم به مرکز فروش دستگیره کابینت مراجعه نمایید. در مراکز فروش جدیدترین محصولات با قیمت بسیار ارزان تر از سایر فروشگاه ها در دسترس خریداران قرار می گیرد.

برای مشاهده محصولات دستگیره کابینت کلیلک کنید.

مرکز فروش دستگیره کابینت 

در مراکز فروش شما امکان خرید محصولات به صورت عمده و تکی را دارید. به این نکته توجه نمایید که قیمت محصولات در این مراکز به دلیل اینکه واسطه ای در کار نیست و محصولات به صورت مستقیم در اختیار مشتریان قرار می گیرد، بسیار ارزان تر از سایر فروشگاه ها می باشد.

دستگیره های کابینت دارای مدلهای بسیار متنوعی هستند که می توانید بر حسب جنس و رنگ، دستگیره مناسب را انتخاب و خریداری نمایید. مهم ترین نکته ای که در هنگام خرید دستگیره کابینت باید به آن توجه نمایید تناسب ظاهری دستگیره با کابینت می باشد. البته مهم تر از ظاهر، کیفیت دستگیره است. در بازار مدلهای بسیار متنوعی از دستگیره درب وجود دارد. محصولات در این دسته بندی بر اساس جنس و نوع طراحی به دسته بندی های متعددی تقسیم بندی می شوند.

انواع دستگیره کابینت

همان طور که اشاره شد دستگیره های کابینت دارای مدل های مختلفی هستند. در ادامه شما را با برخی از این مدل ها آشنا خواهیم ساخت.

  • دستگیره کابینت سرامیکی
  • دستگیره استیل
  • دستگیره آلومینیومی
  • دستگیره چوبی

این دسته بندی بر اساس جنس دستگیره است. از دیگر محصولات که بر اساس رنگ و نوع ساخت به دسته بندهایی مختلف تقسیم بندی شده اند، می توان به این موارد اشاره نمود:

  • دستگیره کابینت زیتونی
  • دستگیره طلایی
  • دستگیره تک پیچ
  • دستگیره دو پیچ

همه این محصولات را می توانید با قیمت بسیار ارزان به صورت عمده و تکی از یراق کالا، مرکز فروش دستگیره کابینت در تهران خریداری نمایید.

این محصولات را میتوانید با قیمت ارزان تر از سایر فروشگاه ها خریداری نمایید.

دستگیره کمد

از اکثر مدلهای دستگیره کابینت، می توان به عنوان دستگیره کمد نیز استفاده نمود. این محصولات دارای مدلهای بسیار متنوع بوده و از مدل های تک پیچ و دو پیچ برای کمد می توان استفاده نمود. دستگیره کمد و کشو باید دارای مقاومت و استحکام کافی باشد تا بعد از مدتی استفاده دچار خرابی و لقی نشود. 

این محصولات را نیز می توانید با قیمت مناسب از مرکز فروش دستگیره کابینت در تهران خریداری نمایید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید