X

انواع یراق آلات درب ضد سرقت

09123322519 مشاوره فروش
یراق آلات درب ضد سرقت

یراق درب ضد سرقت از اجزای مهم این مدل از دربهای امنیتی به شمار می‌روند. کیفیت و مقاومت یراق ها بر روی امنیت درب تاثیر گذار است و به همین دلیل توصیه می‌شود از یراق تولید شده توسط برند معتبر برای این دربها استفاده شود. برای خرید انواع یراق آلات درب ضد سرقت به صورت عمده و تکی می‌توانید با یراق کالا تماس بگیرید.

یراق کالا
یراق کالا

درب ضد سرقت از مهم ترین و امن ترین درب های ساختمانی به شمار می رود. کیفیت تمام قطعات و یراق آلات درب ضد سرقت به امنیت بیشتر این درب ها کمک می کند. مجموعه یراق کالا بزرگترین مرکز پخش انواع یراق درب ضد سرقت در تهران می باشد. در این مجموعه امکان فروش محصولات به صورت عمده و تکی و همچنین ارسال به شهرستان فراهم شده است.

از جمله یراق آلات نصب شده بر روی درب ضد سرقت می توان به این موارد اشاره نمود:

 • قفل ضد سرقت
 • دستگیره
 • چشمی
 • لولا
 • شب بند

برای خرید تمام یراق آلات نصب شده بر روی درب ضد سرقت، درب اتاقی و درب سرویس می توانید با یراق کالا تماس بگیرید.

قفل ضد سرقت

از مهم ترین مدل یراق درب ضد سرقت می توان به قفل آن اشار نمود. قفل نصب شده بر روی این درب ها باید از نوع قفل ضد سرقت باشد. تفاوت قفل های ضد سرقت و قفل معمولی در تعداد زبانه قفل و جنس آن ها می باشد. جنس زبانه قفل ضد سرقت از فولاد می باشد. قفل ۱۴ زبانه مولتی کاله امن ترین مدل قفل ضد سرقت است. در این مدل از قفل ضد سرقت 13 زبانه از پایین، وسط و از بالا باز می شود و به اضافه قفل شب بند نصب شده بر روی درب، مجموعا شامل 14 زبانه می باشد.

قفلهای ضد سرقت مورد استفاده در این دربها دارای مدلهای مختلفی است که از مهمترین آنها می توان به این موارد اشاره نمود:

 • قفل ضدسرقت ترک
 • قفل هوشمند
 • قفل چنگکی
 • قفل آژیردار
 • قفل ضد سرقت گاوصندوقی
 •  قفل مولتی سیستم
 

دستگیره درب ضد سرقت

از دیگر یراق الات مورد استفاده در درب های ضد سرقت دستگیره می باشد. دستگیره ها دارای مدل های مختلف بوده و هم به زیبایی درب و هم استفاده راحت و افزایش کارایی درب کمک می کنند. همچنین انتخاب و خرید یک دستگیره باکیفیت به امنیت هر چه بیشتر این درب ها می افزاید. دستگیره های درب ضد سرقت به دو دسته دستگیره مکانیکی و دیجیتال تقسیم بندی می شود.

 

برای اطلاع از قیمت دستگیره درب و خرید جدیدترین مدل ها با یراق کالا تماس بگیرید.

دستگیره درب ضد سرقت دارای مدلهای ثابت و متحرک است که بر اساس مدل درب و راحتی در استفاده می توانید محصول دلخواه را انتخاب و خریداری نمایید. مدلهای دستگیره ثابت در قسمت بیرونی درب نصب شده و تاثیر زیادی بر روی ظاهر و زیبایی درب دارند. دستگیره‌های متحرک هم در قسمت داخلی نصب شده و برای باز و بسته نمودن درب مورد استفاده قرار می‌گیرند.

چشمی دیجیتال

از دیگر یراق آلات درب ضد سرقت می توان به چشمی درب اشاره نمود. چشمی درب نیز دارای دو مدل دیجیتال و مکانیکی می باشد. چشمی های الکترونیکی درب قادر به ضبط فیلم و عکس برداری از پشت درب هستند. در این محصولات سنسورهایی تعبیه شده است که با حرکت اجسام و افراد در پشت درب چشمی روشن شروع و شروع بع فیلم برداری می نماید. همچنین با استفاده از نرم افزارهای نصب شده بر روی تلفن همراه شما می توانید با افراد پشت درب ارتباط برقرار کرده و صحبت کنید. از مطرح ترین برند تولید کننده چشمی درب دیجیتال می توان به ادلر اشاره نمود.

 

 

لولا درب

لولا یراقی مفصل‌ داری برای اتصال دو قطعه می باشد به گونه ای که یکی یا هر دو قطعه بتوانند تا چند درجه حول محور لولا دوران کنند. اگر از لولای باکیفیت در درب ضد سرقت استفاده نمایید درب به خوبی چفت نشده و در اثر اهرم نمودن ممکن است درب شما باز شود. تعداد لولا مورد نیاز در درب شما به ارتفاع درب بستگی دارد. در هر 76 سانتی متر یک عدد لولاباید نصب شود. بنابراین برای درب با ارتفاع 152 تا 229 سانتی متری به سه عدد لولا نیاز است.

مغزی قفل ضد سرقت

همان طور که اشاره شد قفل ضد سرقت یکی از مهمترین اجزای درب ورودی ضد سرقت است و مهمترین بخش تشکیل دهنده قفلهای ضد سرقت، مغزی قفل است. مغزی قفل ضد سرقت از جنس فولاد بوده و در جهت های مختلف وارد چهارچوب درب شده و به همین دلیل موجب افزایش مقاومت درب می‌شوند. در فروشگاه یراق کالا مدلهای مختلفی از این محصولات موجود است که می توانید با مراجعه به صفحه دسته بندی محصول مورد نظر را سفارش و خریداری نمایید.

برای خرید مدلهای مختلف یراق درب ضد سرقت به صورت عمده و تکی با یراق کالا تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • کاظمی کرمان
  سلام وقت بخیر شما قطعات درب ضد سرقت موجود دارید لولا وسپری دور درب
  • مدیر سایت

   سلام. برای اطلاع از موجودی انبار با واحد فروش تماس بگیرید.

 • میرحسین
  مغزی الکترونیکی برای درب ورودی میخواستم. موجود دارین؟
  • مدیر سایت

   با واحد فروش تماس بگیرید.

تماس بگیرید