انواع یراق آلات درب ضد سرقت

09123322519 مشاوره فروش
یراق آلات درب ضد سرقت
یراق های مورد استفاده در درب ضد سرقت مانند قفل و دستگیره تاثیر بسزایی در امنیت این درب ها دارند. برای خرید انواع یراق آلات درب ضد سرقت با قیمت مناسب با مجموعه یراق کالا تماس بگیرید.
یراق کالا
یراق کالا

درب ضد سرقت از مهم ترین و امن ترین درب های ساختمانی به شمار می رود. کیفیت تمام قطعات و یراق آلات درب ضد سرقت به امنیت بیشتر این درب ها کمک می کند. مجموعه یراق کالا بزرگترین مرکز پخش انواع یراق درب ضد سرقت در تهران می باشد. در این مجموعه امکان فروش محصولات به صورت عمده و تکی و همچنین ارسال به شهرستان فراهم شده است.

از جمله یراق آلات نصب شده بر روی درب ضد سرقت می توان به این موارد اشاره نمود:

 • قفل ضد سرقت
 • دستگیره
 • چشمی
 • لولا
 • شب بند

برای خرید تمام یراق آلات نصب شده بر روی درب ضد سرقت، درب اتاقی و درب سرویس می توانید با یراق کالا تماس بگیرید.

قفل ضد سرقت

از مهم ترین مدل یراق درب ضد سرقت می توان به قفل آن اشار نمود. قفل نصب شده بر روی این درب ها باید از نوع قفل ضد سرقت باشد. تفاوت قفل های ضد سرقت و قفل معمولی در تعداد زبانه قفل و جنس آن ها می باشد. جنس زبانه قفل ضد سرقت از فولاد می باشد. قفل ۱۴ زبانه مولتی کاله امن ترین مدل قفل ضد سرقت است. در این مدل از قفل ضد سرقت 13 زبانه از پایین، وسط و از بالا باز می شود و به اضافه قفل شب بند نصب شده بر روی درب، مجموعا شامل 14 زبانه می باشد.

قفل پهن ضد سرقت کلون

قفل پهن ضد سرقت کلون

قفل دلتا مدل ضد سرقت

قفل ضد سرقت دلتا

قفل ضد سرقت 257-252 کالی

قفل ضد سرقت کالی

دستگیره درب ضد سرقت

از دیگر یراق الات مورد استفاده در درب های ضد سرقت دستگیره می باشد. دستگیره ها دارای مدل های مختلف بوده و هم به زیبایی درب و هم استفاده راحت و افزایش کارایی درب کمک می کنند. همچنین انتخاب و خرید یک دستگیره باکیفیت به امنیت هر چه بیشتر این درب ها می افزاید. دستگیره های درب ضد سرقت به دو دسته دستگیره مکانیکی و دیجیتال تقسیم بندی می شود.

دستگیره ریوارد مدل 2020

دستگیره ریوارد مدل 2020

دستگیره 8304LPH برند ایران

دستگیره برند ایران

دستگیره آپارتمانی ریوارد مدل 20000

دستگیره ریوارد مدل آپارتمانی

 

برای اطلاع از قیمت دستگیره درب و خرید جدیدترین مدل ها با یراق کالا تماس بگیرید.

چشمی دیجیتال

از دیگر یراق آلات درب ضد سرقت می توان به چشمی درب اشاره نمود. چشمی درب نیز دارای دو مدل دیجیتال و مکانیکی می باشد. چشمی های الکترونیکی درب قادر به ضبط فیلم و عکس برداری از پشت درب هستند. در این محصولات سنسورهایی تعبیه شده است که با حرکت اجسام و افراد در پشت درب چشمی روشن شروع و شروع بع فیلم برداری می نماید. همچنین با استفاده از نرم افزارهای نصب شده بر روی تلفن همراه شما می توانید با افراد پشت درب ارتباط برقرار کرده و صحبت کنید. از مطرح ترین برند تولید کننده چشمی درب دیجیتال می توان به ادلر اشاره نمود.

چشمی دیجیتال 3010 Adler

چشمی دیجیتال 3010 Adler

چشمی دیجیتال 3020 ادلر

چشمی دیجیتال 3020 ادلر

چشمی دیجیتال 3030 Adler

چشمی دیجیتال 3030 Adler

 

لولا درب

لولا یراقی مفصل‌ داری برای اتصال دو قطعه می باشد به گونه ای که یکی یا هر دو قطعه بتوانند تا چند درجه حول محور لولا دوران کنند. اگر از لولای باکیفیت در درب ضد سرقت استفاده نمایید درب به خوبی چفت نشده و در اثر اهرم نمودن ممکن است درب شما باز شود. تعداد لولا مورد نیاز در درب شما به ارتفاع درب بستگی دارد. در هر 76 سانتی متر یک عدد لولاباید نصب شود. بنابراین برای درب با ارتفاع 152 تا 229 سانتی متری به سه عدد لولا نیاز است.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • کاظمی کرمان
  سلام وقت بخیر شما قطعات درب ضد سرقت موجود دارید لولا وسپری دور درب
  • مدیر سایت

   سلام. برای اطلاع از موجودی انبار با واحد فروش تماس بگیرید.

تماس بگیرید