X

جدیدترین مدل دستگیره کابینت

09123322519 مشاوره فروش
جدیدترین مدل دستگیره کابینت

دستگیره کابینت از یراق آلات پر استفاده است که بر اساس طرح، رنگ و جنس کابینت باید محصول مناسب را انتخاب و خریداری نمایید. در فروشگاه یراق کالا، جدیدترین مدل های دستگیره کابینت موجود است. برای مشاهده و آشنایی با این محصولات با شما همراه باشید.

یراق کالا
یراق کالا

دستگیره کابینت آشپزخانه از جمله یراق آلاتی است که نباید اهمیت آن را نادیده گرفته شود. ممکن است برخی فکر کنند که دستگیره کابینت آشپزخانه تنها برای باز و بسته کردن درب کابینت کاربرد دارد اما با نصب دستگیره کابینت مناسب علاوه بر صرفه جویی در زمان و هزینه، می‌توان چهره‌ای کاملا زیبا و متفاوت برای دکور آشپزخانه ترسیم نمود. از این رو در ادامه این مطلب از وب سایت یراق کالا، به معرفی جدیدترین دستگیره کابینت آشپزخانه می‌پردازیم.

جدیدترین دستگیره کابینت آشپزخانه

انتخاب نوع دستگیره کابینت آشپزخانه، تاثیر بسیاری در زیبا سازی فضای آشپزخانه دارد از این رو به عنوان یکی از مهم‌ترین المان‌های زیبایی آشپزخانه مطرح می‌گردد و به لحاظ بصری، نقش تعیین کننده‌ای دارد. بنابراین هنگام انتخاب دستگیره کابینت آشپزخانه، بهتر است حساسیت بیشتری داشته باشیم.

رنگ، جنس و مدل دستگیره کابینت بر روی جلوه‌های بصری آشپزخانه، تاثیر جدی می‌گذارد و از آن جایی که دستگیره بخشی از کابینت را تشکیل می‌دهد، لازم است هنگام انتخاب به میزان کیفیت و مقاومت آن، توجه بیشتری داشته باشیم. از این رو در ادامه این مقاله به شما در انتخاب جدیدترین دستگیره کابینت آشپزخانه کمک می‌کنیم.

جدیدترین مدل دستگیره کابینت

چرا استفاده از جدیدترین دستگیره کابینت آشپزخانه اهمیت دارد؟

توجه به ظرافت و جزئیات کابینت آشپزخانه، تاثیر بسیاری در زیبایی ظاهری این فضا دارد. دستگیره کابینت که از جمله مهم‌ترین یراق آلات تاثیرگذار در دکوراسیون آشپزخانه می‌باشد، در نتیجه توجه به زیبایی آن‌ها، جذابیت دیزاین آشپزخانه را تحت تاثیر قرار می‌دهد. انتخاب و استفاده از بهترین دستگیره کابینت آشپزخانه، همانند یک معجزه در استایل و دکور آشپزخانه عمل می‌کند.

شایان ذکر است که نوع و مدل دستگیره کابینت بسیار مهم است و برخی از مدل‌ها برای کابینت‌های بالایی و برخی برای کابینت‌های پایینی مناسب هستند.

برخی مدلهای جدید دستگیره کابینت موجود در یراق کالا

 

انواع دستگیره کابینت آشپزخانه

در این بخش شما را با جدیدترین دستگیره کابینت آشپزخانه آشنا می‌نماییم. انواع مدل‌های جذاب و منحصر به فردی که با دیدنشان وسوسه خواهید شد.

دستگیره کابینت آشپزخانه خطی

یکی از رایج‌ترین مدل‌های دستگیره، دستگیره خطی است که به نام دو پیچی نیز معروف است. این دستگیره‌ها غالبا به کشوها و درب‌های افقی متصل می‌شوند.

دستگیره کابینت آشپزخانه دکمه‌ای

دستتگیره کابینت دکمه‌ای از جمله دستگیره‌های جذابی است که ظرافت منحصر به فردی دارد و برای افراد با سلیقه‌های خاص می‌باشد. این نوع دستگیره برای کشوهای با وزن سنگین مناسب نیست.

دستگیره کابینت آشپزخانه مدرن

دستگیره کابینت مدرن، مناسب آشپزخانه‌های مدرن است که دارای طراحی خلاقانه و لوکس می‌باشند. در نحوه طراحی این دستگیره‌ها از دیزاین مینیمال استفاده شده است.

دستگیره کابینت آشپزخانه مخفی

دستگیره مخفی از جمله دستگیره‌های کابینت است که هیچ بخشی از دستگیره دیده نمی‌شود و برای آشپزخانه‌های مدرن، انتخاب مناسبی است. این نوع دستگیره برای کابینت‌های ام دی اف و هایگلاس گزینه مناسبی است.

دستگیره کابینت آشپزخانه مغناطیسی

دستگیره کابینت مگنتی، آهن ربایی یا مغناطیسی از جمله شیک‌ترین دستگیره‌های موجود در بازار است که باز و بسته کردن کابینت توسط آن بسیار راحت است و طول عمر بالایی دارند. کافی است نیروی کمی به درب وارد کنید و کمی به سمت جلو حرکت دهید.

دستگیره کابینت آشپزخانه شاخه‌ای

نوعی از دستگیره مخفی، دستگیره کابینت شاخه‌ای است. در این نوع از دستگیره، بخشی از درب، کاهش می‌یابد تا فضا برای انگشتان دست باز شود. از این دستگیره برای کشوهای پایینی بسیار استفاده می‌شود.

دستگیره کابینت آشپزخانه فنجانی

دستگیره کابینت فنجانی که غالبا برای کشوها کاربرد دارد، به شکل یک فنجان نصفه است که برخی به آن، نیمه ماه نیز می‌گویند. محل قرار گیری انگشتان دست در زیر دستگیره تعبیه شده است و طراحی منحصر به فردی دارند.

دستگیره کابینت آشپزخانه قطره‌ای

دستگیره آشپزخانه قطره‌ای، با توجه به طرح سنتی که دارد، کمتر مورد پسند و انتخاب قرار می‌گیرد. این دستگیره‌ها، کاربرد کمتری نیز دارند.

دستگیره کابینت آشپزخانه توکار

دستگیره توکار از انواع دستگیره‌های مدرن است که برای کابینت‌های مدرن نیز رایج است. این نوع دستگیره کاربری راحتی دارد و بسیار شیک و جذاب است و برای کابینت‌های ام دی اف و هایگلاس گزینه مناسبی می‌باشد.

دستگیره کابینت آشپزخانه کلاسیک

دستگیره کابینت آشپزخانه کلاسیک از انواع دستگیره‌های لوکس هستند که از ظرافت و طراحی ویژه‌ای برخوردار می‌باشند. در طراحی این دستگیره از نقوش خاصی استفاده می‌شود که غالبا برای کابینت‌های کلاسیک کاربرد دارد.

نکات کلیدی هنگام خرید جدیدترین دستگیره کابینت آشپزخانه

تعیین نوع دستگیره از اهمیت بسیاری برخوردار است چرا که هر یک از افراد، نوع خاصی از دستگیره را می‌پسندند. انتخاب نوع عمودی یا افقی شامل این بخش می‌شود.

به سبک و نوع دکوراسیون آشپزخانه خود توجه داشته باشید. به عنوان نمونه، در صورتی که سبک آشپزخانه‌تان کلاسیک است، بهتر است از دستگیره‌های مدرن استفاده نکنید.

توجه به هماهنگی و هارمونی بین رنگ‌ها از دیگر عوامل تعیین کننده است. لازم است دستگیره با رنگ کابینت و سایر لوازم خانگی سنخیت داشته باشد. به عنوان مثال، برای کابینت‌های رنگ گرم از دستگیره‌های برنجی استفاده می‌شود.

به شرایط زندگی خود نیز توجه داشته باشید. به عنوان نمونه دستگیره مخفی برای اینکه بخواهید کودکان را از باز کردن کابینت دور نگه دارید، گزینه مناسبی می‌باشد.

برای انتخاب و خرید جدیدترین دستگیره کابینت آشپزخانه می‌توانید با کارشناسان و مشاوران مجموعه یراق کالا در ارتباط باشید.

یراق کالا به عنوان مرکز فروش دستگیره کابینت فعالیت دارد و قیمت محصولات به دلیل عرضه مستقیم و بی واسطه ارزان تر از سایر فروشگاه ها می باشد.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید