X
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

آموزش نصب چشمی دیجیتال درب

09123322519 مشاوره فروش
آموزش نصب چشمی دیجیتال درب

در این مطلب سعی داریم نصب چشمی دیجیتال را آموزش دهیم هر چند نصب این یراق آلات بسیار ساده و آسان است. چشمی های دیجیتال به راحتی جایگزین محصولات قدیمی می شوند.

یراق کالا
یراق کالا

چشمی دیجیتال از جمله تجهیزات به روز و پرطرفدار است که در جهت حفظ امنیت منزل، فضاهای اداری و شرکت‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. از جمله اصلی‌ترین کاربرد چشمی دیجیتال، به منظور حفظ امنیت منزل می‌باشد. از این رو در این مقاله از وب سایت یراق کالا، قصد داریم راجع به آموزش نصب چشمی دیجیتال درب، انواع تجهیزات چشمی دیجیتال، نحوه نصب چشمی دیجیتال یا هوشمند و.. توضیحات مفصلی را ارائه نماییم.

آشنایی با تجهیزات مورد نیاز نصب چشمی درب دیجیتال

پس از اینکه چشمی دیجیتال درب را خریداری نمودید، تجهیزاتی همچون شارژر، پیچ، کابل usb، مانیتور داخلی، دوربین خارجی و براکت را شامل می‌گردد. در مرحله نصب، از تمامی این تجهیزات استفاده می‌نماییم.

آموزش نصب چشمی دیجیتال درب

در این بخش، قصد داریم تا مراحل آموزش نصب چشمی دیجیتال درب را به شما آموزش دهیم. لازم است هر یک از این مراحل را به طور منظم، انجام دهید.

نصب پیچ‌های بلند بر روی چشمی

همانطور که ذکر نمودیم، در بسته بندی چهار عدد پیچ قرار دارد که دو عدد پیچ بلند را باید به قسمت پشت چشمی ببندید. پیچ‌ها باید به طور موازی به چشمی بسته شوند.

جدا کردن روکش چسب دو طرفه چشمی دیجیتال

دو عدد چسب دو طرفه در قسمت بالا و پایین چشمی دیجیتال قرار دارد که از قدرت بالایی برخوردار است و قادر است چشمی را در روی درب نگه دارد. در این مرحله روکش چسب دو طرفه را بردارید.

نصب چشمی دیجیتال بر روی درب

در این مرحله از آموزش نصب چشمی دیجیتال درب، باید چشمی دیجیتال را بر روی درب نصب نمایید. در این مرحله لازم است نکاتی را مورد توجه قرار دهید همچون:

پیش از نصب چشمی، محل نصب را با دستمال مرطوب تمیز کرده و خشک نمایید.

در صورتی که گرد و غباری در محل نصب چشمی باقی بماند، امکان جدا کردن چشمی و تمیز کردن محل نصب وجود ندارد.

نصب کردن براکت بر روی درب

در این مرحله از آموزش نصب چشمی دیجیتال، از براکت و پیچ‌ها به منظور افزایش استحکام استفاده می‌گردد. براکت بر روی درب نصب می‌شود و پیچ‌های نصب شده در قسمت پشت چشمی باید در داخل براکت قرار گیرند و پیچ‌ها سفت شوند. بین براکت و درب، نباید فاصله‌ای وجود داشته باشد.

توجه داشته باشید که پشت چشمی یک سیم قرار دارد که باید از داخل براکت رد شود و بدین طریق می‌توانید آن را به مانیتور وصل نمایید. این سیم، تصویر را از چشمی به مانیتور انتقال می‌دهد.

نصب سیم چشمی

در بخش پشت مانیتور، یک فضا برای نصب سوکت چشمی وجود دارد و لازم است سوکت در جای مشخص شده، به درستی قرار گیرد. از این رو، اتصال بین مانیتور و چشمی، برقرار می‌گردد.

نصب مانیتور بر روی براکت

در نهایت، مانیتور را بر روی براکت نصب می‌کنید. یک سری شیارها بر روی مانیتور داخلی وجود دارد که بر روی براکت قرار می‌گیرد. نحوه طراحی براکت به گونه‌ای است که مانیتور را با قدرت بالا، نگه می‌دارد.

جایگزین نمودن چشمی دیجیتال به جای جشمی‌های قدیمی

نصب چشمی دیجیتال درب

نصب چشمی هوشمند درب ضد سرقت

آیا می‌توان چشمی دیجیتال را جایگزین چشمی‌های قدیمی نمود؟

با توجه به اینکه چشمی‌های دیجیتال، نوع هوشمند و مدرن شده چشمی‌های قدیمی هستند، از این رو جایگزین چشمی‌های قدیمی می‌شوند. این چشمی‌ها از ویژگی‌هایی همچون وضوح بالای تصاویر، کیفیت خوب، امکان عکس برداری از پشت درب، افزایش امنیت منازل و محیط‌های اداری و.. را فراهم می‌نماید.

چشمی‌های دیجیتال بر روی درب‌های هوشمند و ضد سرقت نصب می‌شوند و تصاویر باکیفیت از پشت درب را به افراد ارائه می‌دهند.

در این مقاله از وب سایت یراق کالا، راجع به آموزش نصب چشمی دیجیتال درب و نحوه استفاده از تجهیزات چشمی مطالبی را ارائه نمودیم تا با اطلاعات کافی بتوانید نسبت به نصب چشمی دیجیتال، اقدام نمایید.

مطالب مرتبط:

چشمی دیجیتال وای فای دار

مرکز فروش چشمی دیجیتالامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید