X

مرکز فروش مغزی قفل درب تهران | فروش عمده و تکی

09123322519 مشاوره فروش
فروش عمده مغزی قفل

مغزی قفل یکی از مهمترین اجزای این محصولات است. در یراق کالا امکان فروش مغزی به صورت عمده و با قیمت ارزان فراهم شده است. برای خرید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

یراق کالا
یراق کالا

مغزی قفل، درون قفل درب قرار می‌گیرد و از طریق چرخیدن، سبب می‌شود درب باز و بسته شود. در داخل مغزی قفل، شیارهایی وجود دارد که مکمل شیارهای کلید است و برای باز شدن قفل، لازم است تا شیارها با شیارهای کلید چفت شوند.

مجموعه یراق کالا، خدمات فروش عمده مغزی قفل با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت را ارئه می‌دهد. در صورت نیاز می‌توانید با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید. در مرکز فروش مغزی قفل در تهران می توانید محصولات را به صورت عمده و با قیمت بسیار ارزان تر از سایر فروشگاه ها خریداری نمایید.

برای مشاهده محصولات قفل درب و سیلندر می توانید روی لینکهای زیر کلیک کنید.

خرید مغزی قفل درب از یراق کالا

مغزی قفل یا سیلندر قفل از اصلی‌ترین اجزای درب است که در انواع مختلفی به بازار عرضه شده است. کیفیت مغزی قفل درب، رابطه مستقیمی با تامین میزان امنیت فضا دارد. مغزی‌های با کیفیت بالا، شکسته نمی‌شوند و در صورتی که بشکند نیز، بخشی از مغزی داخل درب می‌ماند در نتیجه امکان ورود به سارقان را نمی‌دهد.

مغزی قفل درب باکیفیت تولید شده توسط برندهای معتبر، از طریق سنجاق باز نمی‌شود این امر در حالی است که مغزی‌های بی‌کیفیت از این طریق باز می‌شوند و امکان دستکاری پین‌های قفل وجود دارد.

انواع سیلندر درب یا مغزی قفل

مغزی‌ها انواع مختلفی دارند و هر یک برای نوع خاصی از درب مناسب هستند برخی از پرکاربردترین انواع مغزی قفل درب که در مجموعه یراق کالا به نحو عمده عرضه می‌گردد، عبارت است از:

مغزی قفل کامپیوتری

در طراحی و تولید سیلندرهای کامپیوتری، ساختار پیچیده‌ای وجود دارد از این رو سبب بالا رفتن کارایی، عملکرد بهتر و امنیت بیشتر می‌گردد. قفل‌های کامپیوتری، ساچمه بندی شده‌اند و به صورت دو نوع 6 ساچمه‌ای و  10 ساچمه‌ای در بازار عرضه گردیده‌اند.

مغزی قفل سرویسی

برای درب سرویس بهداشتی و حمام، با توجه به اینکه تنها از یک سمت قفل می‌شود، از مغزی قفل سرویس استفاده می‌شود. این نوع از قفل‌ها در برابر زنگ زدگی و رطوبت، مقاومت بالایی دارند.

مغزی قفل سوئیچی

مغزی قفل سوئیچی به صورت استوانه‌ای است و از هر دو طرف دارای شیارهایی برای باز و بسته کردن قفل است از این رو این امکان فراهم است تا از هر دو طرف، درب را ببندید یا باز کنید. این نوع قفل با کلیدهای معمولی و یا کلیدهای کامپیوتری باز و بسته می‌شوند.

فروش عمده مغزی قفل 

یراق کالا، به عنوان بزرگ‌ترین عرضه کننده انواع مغزی قفل درب است. این مجموعه فروش عمده مغزی قفل درب را با بهترین کیفیت عرضه می‌دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید و دریافت مشاوره رایگان نمایید.

عوامل موثر در تعیین قیمت مغزی قفل کدام است؟

قیمت فروش عمده انواع مغزی قفل درب براساس عوامل مختلفی تعیین می‌گردد همچون:

  1. نوع کلید
  2. جنس کلید
  3. میزان ضخامت مغزی
  4. کیفیت مغزی درب
  5. محل پیچ قفل درب

سخن پایانی

همانطور که در ابتدای مقاله ذکر نمودیم، مغزی یا سیلندر قفل تاثیر بسزایی در حفظ و تامین امنیت منزل یا محل کار دارد. مجموعه یراق کالا شرایطی را فراهم نموده است تا فروش عمده مغزی قفل درب را با قیمت مناسب دریافت نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید.

خدمات مرتبط:

مرکز فروش دستگیره دربامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید