X

فروش و پخش عمده قفل و دستگیره درب

09123322519 مشاوره فروش
پخش عمده قفل و دستگیره

در مراکز فروش یراق آلات امکان خرید محصولات به صورت عمده و تکی فراهم است. یکی از مهم ترین و اصلی ترین یراق های مورد استفاده برای درب های داخلی و درب ورودی ساختمان دستگیره و قفل است.

یراق کالا
یراق کالا

یراق آلات از مهم ترین اجزای تشکیل دهنده انواع درب ساختمانی به شمار می رود. مهم ترین و اصلی ترین یراق نصب شده بر روی درب های ورودی و درب داخلی، دستگیره و قفل است. بدون دستگیره و قفل، درب شما ناقص و قابل استفاده نخواهد بود.
برای خرید دستگیره و قفل درب به صورت عمده و تکی می توانید با مجموعه یراق کالا تماس بگیرید. پخش عمده قفل و دستگیره برای صاحبین فروشگاه های ابزار یراق و افرادی که قصد دارند محصولات را به صورت تکی خریداری نمایند، این امکان را فراهم می آورد تا انواع یراق آلات خصوصا دستگیره و قفل درب را با قیمت بسیار ارزان خریداری و همچنین محصول مورد نظر خود را از بین مدلهای متنوع موجود در بازار انتخاب و خریداری نمایند.

پخش عمده دستگیره درب

دستگیره درب از مهم ترین یراق های نصب شده بر روی درب های ساختمانی است. دستگیره علاوه بر کاربردی نمودن درب موجب ایجاد ظاهری زیبا در آن ها می شود. در واقع درب بدون نصب دستگیره ناقص و غیر قابل استفاده است. دستگیره ها دارای مدلهای بسیار متنوع بوده و در مراکز فروش شما می توانید محصولات متنوع را با رنگ بندی کامل خریداری نمایید. دستگیره ها از لحاظ طراحی و ساخت به دو مدل دستگیره پلاک و دستگیره دو تکه تقسیم بندی می شوند.

انواع دستگیره درب 

دستگیره بر اساس نوع کاربرد دارای مدلهای مختلفی است که از پرکاربردترین این محصولات می توان به این موارد اشاره نمود:

برای خرید عمده دستگیره درب با فروشگاه یراق کالا تماس بگیرید.

پخش عمده قفل درب

قفل ها از دیگر یراق آلات مهم نصب شده بر روی تمام دربهای ساختمانی می باشند. این یراق ها در ایجاد امنیت و حریم خصوصی برای افراد بسیار حایز اهمیت بوده و سعی می شود برای دربهای ساختمانی خصوصا درب ورودی ساختمان از امنترین مدلهای قفل درب خریداری و نصب شود. قفل ها نیز مانند دستگیره دارای مدلهای متنوعی است که بیشتر این محصولات بر اساس نوع کاربرد دسته بندی می شوند:

  1. قفل درب اتاق
  2. قفل درب ورودی
  3. قفل درب حیاط
  4. قفل ضد سرقت
  5. قفل دیجیتال

همواره توصیه می شود برای هر کاربرد محصول مناسب خریداری و نصب شود تا امنیت لازم فراهم شود. برای خرید عمده قفل درب با فروشگاه یراق کالا تماس بگیرید.

پخش عمده قفل فرمان

 قفل فرمان و قفل پدال از محصولاتی است که برای حفاظت و ایجاد امنیت در خودروها مورد استفاده قرار می گیرد. برای خرید عمده این محصولات نیز می توانید با فروشگاه یراق کالا تماس بگیرید.

پخش عمده قفل کتابی و آویز

قفل کتابی و قفل آویز از محصولاتی است که برای نصب بر روی درب آهنی مورد استفاده قرار می گیرد. این محصولات از سری قفل های ارزان قیمت است که معمولا بر روی درب هایی که قفل بر روی آنها تعبیه نشده مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین از قفل کتابی می توان به عنوان قفل انباری، قفل حفاظ درب و قفل درب تراس استفاده نمود.

فواید خرید عمده دستگیره و قفل درب

خرید عمده قفل و دستگیره درب این مزیت را دارد که می توانید محصولات را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید. خرید عمده بیشتر برای صاحبین فروشگاه ها، معماران و سازندگان ساختمان ها به صرفه است با این حال افرادی که قصد خرید تکی دارند و یا قصد دارند که دستگیره و قفل درب منزلشان را تعویض نمایند نیز می توانید با مراکز فروش عمده دستگیره و قفل تماس گرفته و محصول مورد نظر خود را خریداری نمایند.
یراق کالا یکی از مجموعه های موفق و فعال در زمینه فروش عمده و تکی دستگیره و قفل درب در تهران است. در این مجموعه امکان ارسال محصولات به تمام شهرهای ایران فراهم شده است.

خدمات مرتبط:

فروش عمده مغزی قفلامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید